مجلس ضعیف در برابر تخلفات دولت ایستادگی نمی‌کند

بیگی

احمد علیرضابیگی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه مجلس ضعیف و خودباخته تأثیرات منفی بلندمدت بر کشور دارد، گفت: مجلس ضعیف توانایی قانونگذاری جامع ندارد، لذا قوانین مجلس ضعیف، بخشی، حزبی و رانتی است و گره گشایی مشکلات مردم نخواهد بود.

وی با بیان اینکه ضعف مجلس بازوی نظارتی را نیز از حرکت می‌اندازد، افزود: مجلس ضعیف نمی‌تواند مطالبه گر باشد و در برابر خطاها و تخلفات دولت ایستادگی نمی‌کند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس یکی از مصادیق مجلس ضعیف را مجلس دهم خواند و گفت: مجلس دهم در برابر بسیاری از ضعف‌ها و تخلفات دولت سکوت کرد. در برابر حقوق‌های نجومی و وزرای خطاکار ترجیح داد سکوت کند.

علیرضا بیگی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب مبنی بر اینکه کسانی که در مقابل دشمن قدرت ایستادگی ندارند برای نمایندگی این ملت مناسب نیستند، تاکید کرد: در صورتی که غربگرایان و طرفداران تئوری سازش با غرب به مجلس وارد شوند، به راحتی تمامی قراردادها و کنوانسیون‌های ذلت بار را به بهانه‌های مختلف خواهند پذیرفت و کشور را در مسیر انحطاط قرار می‌دهند.

وی اظهار داشت‌: قطعاً با روی کارآمدن مجلس سازش کار و غربگرا، دولت غربگرا و سازشکار نیز روی کار خواهد بود و مسیر انقلاب دچار انحراف اساسی خواهد شد.

این نماینده مجلس تصریح کرد: حضور پرشکوه مردم در انتخابات موجب شکست مکر دشمنان در تضعیف جمهوری اسلامی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن